UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przeciw Rybickiemu nic nie mam, może to jest osoba godna zaufania ale niestety jest tu obcy. Może być jak z Liskiem. Natomiast głosując na Gelert głosujesz przeciw sobie. Bo przecież i tak (jak zawsze) zrezygnuje z mandatu na rzecz kolejnego obcego.