UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wreszcie coś w tym temacie wiadomo. Za te ustalenia i inicjatywę chwała panu posłowi Rybickiemu. Jego zewnętrzne spojrzenie na lokalne elblaskie sprawy jest bardzo potrzebne. Dzięki i proszę o jeszcze.
zaw
Wreszcie coś w tym temacie wiadomo. Za te ustalenia i inicjatywę chwała panu posłowi Rybickiemu. Jego zewnętrzne spojrzenie na lokalne elblaskie sprawy jest bardzo potrzebne. Dzięki i proszę o jeszcze.
zaw