A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A jak za rok wpuścicie mi tandetę na stragany i znów dacie d. .y z telebimem i nie popatrzę se na tych co tam bzdryngolą to rozpieprzę wam tą imprezkę i tyle. Łopatą rozgonię. A i więcej miejsca co by ludziska dupskami się nie obijali. A i szybciej mnie ten burdel też sprzątać. Kible po sobocie już pełne i smród jak cholera. Tak ogólnie to jest ok. Staracie się. Co by tylko gorzej nie było. I niech prezio nie myśli że ja przygłupi jestem i nie wiem że było cacy bo wybory. Za rok ma być lepiej!!!!!
nie ma to jak igrzyska i radość plebsu z kromki chleba. Bezpłatnej. że smalcem i ogórkiem. Koniecznie więcej takich imprez co Starówkę doprowadzą do ruiny. Tak trzymać.
Pytanie do Pana Prezydenta.
Czy ulica Stary Rynek zostanie posprzątana, czy zostanie tak jak jest w tej chwili ???
Majonez, a ty byś wolał, gdyby starówkę ogrodzili i poza mieszkańcami, nikogo tam nie wpuszczali. A już imprezy na starówce - skandal, to powinna być oaza ciszy i spokoju.
Brawo Elblag!Takich wlasnie imprez potrzebuje Elblag. Swieto chleba, smalcu i ogorka.
Byłam rozczarowana, że dopuszczono kramy z chińską tandetą. Co to ma wspólnego z ideą święta chleba? Tylko psuły klimat. ..
Był to tylko przedsmak tego co nas czeka -nie chodzi wyroby, tylko o ceny. !!!
a ja słyszałam od kilku znajomych bo nie byłam, że impreza była strasznie denna i jestem skłonna w to uwierzyć
do fana Roberta podobno Sowa zjadł obiad w, ,Metamorfozie'' tej nowej restauracji widziałem jak tam wchodzili z całą ekipą i długo nie wychodzili więc chyba jedli.
Tak starówka powinna co weekend wyglądać. A tylko szaro tam i buro, bo każdy przejaw aktywności jest tłamszony przez zamieszkujących tam ludzi. W każdym normalnym mieście starówka to miejsce tętniące życiem i centrum kultury i rozrywki, ale nie u nas.