UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do fana Roberta podobno Sowa zjadł obiad w, ,Metamorfozie'' tej nowej restauracji widziałem jak tam wchodzili z całą ekipą i długo nie wychodzili więc chyba jedli.


Anuluj