UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Majonez, a ty byś wolał, gdyby starówkę ogrodzili i poza mieszkańcami, nikogo tam nie wpuszczali. A już imprezy na starówce - skandal, to powinna być oaza ciszy i spokoju.
Majonez, a ty byś wolał, gdyby starówkę ogrodzili i poza mieszkańcami, nikogo tam nie wpuszczali. A już imprezy na starówce - skandal, to powinna być oaza ciszy i spokoju.