UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Majonez, a ty byś wolał, gdyby starówkę ogrodzili i poza mieszkańcami, nikogo tam nie wpuszczali. A już imprezy na starówce - skandal, to powinna być oaza ciszy i spokoju.


Anuluj