UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak starówka powinna co weekend wyglądać. A tylko szaro tam i buro, bo każdy przejaw aktywności jest tłamszony przez zamieszkujących tam ludzi. W każdym normalnym mieście starówka to miejsce tętniące życiem i centrum kultury i rozrywki, ale nie u nas.
zbig_zbig