UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie ma to jak igrzyska i radość plebsu z kromki chleba. Bezpłatnej. że smalcem i ogórkiem. Koniecznie więcej takich imprez co Starówkę doprowadzą do ruiny. Tak trzymać.
majonez 50
nie ma to jak igrzyska i radość plebsu z kromki chleba. Bezpłatnej. że smalcem i ogórkiem. Koniecznie więcej takich imprez co Starówkę doprowadzą do ruiny. Tak trzymać.
majonez 50