UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A jak za rok wpuścicie mi tandetę na stragany i znów dacie d. .y z telebimem i nie popatrzę se na tych co tam bzdryngolą to rozpieprzę wam tą imprezkę i tyle. Łopatą rozgonię. A i więcej miejsca co by ludziska dupskami się nie obijali. A i szybciej mnie ten burdel też sprzątać. Kible po sobocie już pełne i smród jak cholera. Tak ogólnie to jest ok. Staracie się. Co by tylko gorzej nie było. I niech prezio nie myśli że ja przygłupi jestem i nie wiem że było cacy bo wybory. Za rok ma być lepiej!!!!!

Piekarczyk