43
05.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Super impreza!!!Więcej takich!!!
Wielbiciel Elblaga (2011.09.05)

info

0  
  0
Brak pomysłu na rozmieszczenie stoisk handlowych dobór i selekcję. Taki szmelc który został wystawiony i sposób w jaki stanowiska zostały rozlokowane na starym mieście powinien wpłynąć na pracę w UM osoby która się tym zajmowała. Duża część klienteli nie powinna być wypuszczona z domu tego wieczoru, widać to było przede wszystkim po sobotnim koncercie, gorsza część pijanego społeczeństwa demolowała starówkę i zachowywała się skrajnie niebezpiecznie - aspołecznie. Kiedyś za pewne Elblążanie dojrzeją do zabaw, a UM nabierze doświadczenia i wyciągnie wnioski, do tego czasu niestety kupa z moczem będzie zaglądać do domostw, a ciuchy z byłego stadionu dziesięciolecia na dobra zagoszczą w straganach na deptaku. Kiełbasa koło kibli ciekawe co w owym czasie robiły Służby sanitarne.
tt (2011.09.05)

info

0  
  0
sam sie zgłos do słuzby sanitarnej - konfitura
(2011.09.05)

info

0  
  0
Pani Gelert rozdawała chleb ze smalcem bo wybory blisko i przebierała nogami jak sarenka przed wyborami wszyscy samili
(2011.09.05)

info

0  
  0
Te piekarczyk na sceniee Miasto, rozczarowałem sie, bo. .. kolacja nie była za darmo. ar wygladem przypominał Kononowicza. Pojechalem wczoraj na St
głodny (2011.09.05)

info

0  
  0
moim zdaniem niech się politycy łaszą i podmizgują do Nas taka jest ich rola a czy dostaną głos to się okaże
(2011.09.05)

info

0  
  0
Święto Chleba super! Poczułam się przez chwilę jak na Dominikańskim. Stoiska z biżuterią cudne, pozdrawiam przemiłą panią z biżuterią filcową ze stoiska blisko Bramy Targowej - kupiłam od niej piękne różowo - fioletowe filcaki.
(2011.09.05)

info

0  
  0
Na całym świecie politycy przed wyborami częściej się spotykają z wyborcami. Na co dzień mają swoje obowiązki i dokładnie tak jak przedstawiciele innych zawodów jedni wykonują je dobrze, mądrze i z zaangażowaniem, a drudzy nie. Dlatego tak ważne jest, by wybrać osoby, którym zależy, którzy odnieśli w swojej pracy sukcesy (np. p. Gelert - dyrektor jednego z najlepszych szpitali w Polsce czy p. Dziewałtowskiego - kilka razy wyróżnionego tytułem najlepszego posła).
r. (2011.09.05)

info

0  
  0
rozsądek każe się mocno zastanowić nad oddaniem głosu na kandydata PiS czyli pana Sadowskiego, mimo niechęci do partii jako osoba wydaje się właściwym kandydatem
(2011.09.05)

info

0  
  0
Sama impreza super. źle rozstawione stoiska, bardzo źle. Przodowała chińszczyzna - niedopuszczalne, na tego rodzaju uroczystości. Niech będą, ale po chlebie i rzemiośle.
(2011.09.05)

info

0  
  0