A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Super impreza!!!Więcej takich!!!
Brak pomysłu na rozmieszczenie stoisk handlowych dobór i selekcję. Taki szmelc który został wystawiony i sposób w jaki stanowiska zostały rozlokowane na starym mieście powinien wpłynąć na pracę w UM osoby która się tym zajmowała.
Duża część klienteli nie powinna być wypuszczona z domu tego wieczoru, widać to było przede wszystkim po sobotnim koncercie, gorsza część pijanego społeczeństwa demolowała starówkę i zachowywała się skrajnie niebezpiecznie - aspołecznie.
Kiedyś za pewne Elblążanie dojrzeją do zabaw, a UM nabierze doświadczenia i wyciągnie wnioski, do tego czasu niestety kupa z moczem będzie zaglądać do domostw, a ciuchy z byłego stadionu dziesięciolecia na dobra zagoszczą w straganach na deptaku. Kiełbasa koło kibli ciekawe co w owym czasie robiły Służby sanitarne.
sam sie zgłos do słuzby sanitarnej - konfitura
Pani Gelert rozdawała chleb ze smalcem bo wybory blisko i przebierała nogami jak sarenka przed wyborami wszyscy samili
Te piekarczyk na sceniee Miasto, rozczarowałem sie, bo. .. kolacja nie była za darmo. ar wygladem przypominał Kononowicza. Pojechalem wczoraj na St
moim zdaniem niech się politycy łaszą i podmizgują do Nas taka jest ich rola a czy dostaną głos to się okaże
Święto Chleba super! Poczułam się przez chwilę jak na Dominikańskim. Stoiska z biżuterią cudne, pozdrawiam przemiłą panią z biżuterią filcową ze stoiska blisko Bramy Targowej - kupiłam od niej piękne różowo - fioletowe filcaki.
Na całym świecie politycy przed wyborami częściej się spotykają z wyborcami. Na co dzień mają swoje obowiązki i dokładnie tak jak przedstawiciele innych zawodów jedni wykonują je dobrze, mądrze i z zaangażowaniem, a drudzy nie. Dlatego tak ważne jest, by wybrać osoby, którym zależy, którzy odnieśli w swojej pracy sukcesy (np. p. Gelert - dyrektor jednego z najlepszych szpitali w Polsce czy p. Dziewałtowskiego - kilka razy wyróżnionego tytułem najlepszego posła).
rozsądek każe się mocno zastanowić nad oddaniem głosu na kandydata PiS czyli pana Sadowskiego, mimo niechęci do partii jako osoba wydaje się właściwym kandydatem
Sama impreza super. źle rozstawione stoiska, bardzo źle. Przodowała chińszczyzna - niedopuszczalne, na tego rodzaju uroczystości. Niech będą, ale po chlebie i rzemiośle.