UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak starówka powinna co weekend wyglądać. A tylko szaro tam i buro, bo każdy przejaw aktywności jest tłamszony przez zamieszkujących tam ludzi. W każdym normalnym mieście starówka to miejsce tętniące życiem i centrum kultury i rozrywki, ale nie u nas.

zbig_zbig

Anuluj