UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak starówka powinna co weekend wyglądać. A tylko szaro tam i buro, bo każdy przejaw aktywności jest tłamszony przez zamieszkujących tam ludzi. W każdym normalnym mieście starówka to miejsce tętniące życiem i centrum kultury i rozrywki, ale nie u nas.
zbig_zbig