43
05.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
.. .. moim zdaniem: -pozbyć się wszelkich pub" ów i restauracji ze starówki (nie tam ich miejsce); -dostawić kilka kościołów!; -. .. .ewentualnie banków (czyt. spokój po 18-ej); zalać betonem ten beznadziejny bruk, który niszczy nasze auta; -oddalić rzekę, bo komary żrą niemiłosiernie!
MieszkaniecStarówki (2011.09.06)

info

0  
  0
Pierwszy raz byłam na Święcie chleba i jestem pozytywnie zaskoczona. Szkoda tylko że to tylko weekend- może warto świętować cały tydzień? W KOŃCU STARÓWKA ŻYJE :), nie rozumiem dlaczego np w wakacje na starówce nie stoją kramy z pamiątkami, przecież są w naszym mieście warsztaty WTZ które robią takie pamiątki. Byłaby korzyść i dla WTZ i dla turystów. Druga sprawa - brak na co dzień muzyki. w Gdańsku couliczkęstoi jakiś grajek, my też mamy zdolna młodzież po szkole muzycznej. Gdzie jesteście???
(2011.09.08)

info

0  
  0
impreza wspaniała, nie dopuszczać chinskiej tandety, dymiących rożnów zatruwających społeczeństwo, kromki chleba ze smalcem za opłatą -to świadczy o chytrości wł. stoiska u którego tylko liczy się kasa a nie klient. politycy niech lepiej unikają tam przebywania. -nam potrzeba pracy i dobrego chleba.
B UCZES (2012.08.10)

info

0  
  0