53
17.11.2002

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Umieścić w Elblągu fotoradary,kamery,zapory na drogach a zwolnić policjantów bo i tak nie ma ich na drogach, po co więc im płacić.
xxx (2002.11.18)

info

0  
  0
Czytam sobie wasze zdania na temat w/w wypadku i dochodzę do wniosku , że oprócz ofiary wypadku poszkodowaną jest elbląska policja , która w godz.pracy nie może wam drodzy elblążanie odpowiedzieć.W GODZ.PRACY NIE WOLNO KOŻYSTAĆ Z INTERNETU a zwłaszcza jeżeli jest się na służbie.Może zorganizować czat lub telefoniczny ring w Vectrze "Elblążanie vs policja". Co wy na to (ci na służbie niech po służbie się wypowiedzą)?
mieszkaniec (2002.11.18)

info

0  
  0
Brak wypowiedzi Policji w tej dyskusji z pewnościa jest odczuwalny (choć "czat lub telefoniczny ring" w Vectrze to raczej TechUtopia). Popieram ideę gostka, który podpisał się moim nickiem, ale czytelniej będzie, gdy będziemy używać różniących się podpisów...
mieszkaniec (2002.11.18)

info

0  
  0
Rrozumiemy, że "mieszkaniec" jako szef lub właściciel Vectry nam takie coś załatwi.
mieszkaniec33 (2002.11.18)

info

0  
  0
Widzę, że Policja jednak już się wypowiada... W kwestii formalnej - nie ja wywołałem temat Vectry, a przedstawianie różnych stron tematów trudnych uważam za prawo i obowiązek publikujących.
mieszkaniec (2002.11.18)

info

0  
  0
Pogadamy, temat ucichnie, a wszystko zacznie się na nowa za jakiś czas. Mamy nowe(?) władze Elbląga - niech się nasi radni wykażą i rozwiążą NASZ problem. No, chyba, że ONI mają ważniejsze sprawy...
elblążanin (2002.11.18)

info

0  
  0
Oswiadczam ze jako pracownik Fundacji Pomocy ofiarom wypadkow ich rodzinom i bliskim Lux Spei bedziemy sledzic dalszy rozwoj sytuacji jak i wesprzemy poszkodowana ... oczywiscie w sesie prawnym jak i finansowym
Sachmet (2002.11.18)

info

0  
  0
JA WTEDY WRACAŁEM Z LODOWISKA! i to widziałem na ŻYWO!
dirty (2002.11.18)

info

0  
  0
uważam ,że to kierowcy autobusów stanowią największe zagrożenie na drodze ciągle wymuszają pierszeństwo a to co się stało to ja wiem najlepiej i nie wypisujcie bzdur na mój temat. to tyle co miałem do powiedzenia.
(2002.11.18)

info

0  
  0
Może wreszcie Policja ruszy z magazynu to, czym chwaliła się już pół roku temu, czyli właśnie wideoradar i zamontuje to cudo, zanim zarośnie trawą. W Olsztynie działa taki już od dwóch tygodni na jednej z ulic (takiej olsztyńskiej Płk. Dąbka), co znacznie poprawiło bezpieczeństwo oraz radykalnie zmniejszyło szybkość poruszających się tam samochodów. Tylko oni tak długo się nie chwalili, ale działali.
P. (2002.11.18)

info

0  
  0