A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Umieścić w Elblągu fotoradary,kamery,zapory na drogach a zwolnić policjantów bo i tak nie ma ich na drogach, po co więc im płacić.
Czytam sobie wasze zdania na temat w/w wypadku i dochodzę do wniosku , że oprócz ofiary wypadku poszkodowaną jest elbląska policja , która w godz.pracy nie może wam drodzy elblążanie odpowiedzieć.W GODZ.PRACY NIE WOLNO KOŻYSTAĆ Z INTERNETU a zwłaszcza jeżeli jest się na służbie.Może zorganizować czat lub telefoniczny ring w Vectrze "Elblążanie vs policja". Co wy na to (ci na służbie niech po służbie się wypowiedzą)?
Brak wypowiedzi Policji w tej dyskusji z pewnościa jest odczuwalny (choć "czat lub telefoniczny ring" w Vectrze to raczej TechUtopia). Popieram ideę gostka, który podpisał się moim nickiem, ale czytelniej będzie, gdy będziemy używać różniących się podpisów...
Rrozumiemy, że "mieszkaniec" jako szef lub właściciel Vectry nam takie coś załatwi.
Widzę, że Policja jednak już się wypowiada... W kwestii formalnej - nie ja wywołałem temat Vectry, a przedstawianie różnych stron tematów trudnych uważam za prawo i obowiązek publikujących.
Pogadamy, temat ucichnie, a wszystko zacznie się na nowa za jakiś czas. Mamy nowe(?) władze Elbląga - niech się nasi radni wykażą i rozwiążą NASZ problem. No, chyba, że ONI mają ważniejsze sprawy...
Oswiadczam ze jako pracownik Fundacji Pomocy ofiarom wypadkow ich rodzinom i bliskim Lux Spei bedziemy sledzic dalszy rozwoj sytuacji jak i wesprzemy poszkodowana ... oczywiscie w sesie prawnym jak i finansowym
JA WTEDY WRACAŁEM Z LODOWISKA!
i to widziałem na ŻYWO!
uważam ,że to kierowcy autobusów stanowią największe zagrożenie na drodze ciągle wymuszają pierszeństwo a to co się stało to ja wiem najlepiej i nie wypisujcie bzdur na mój temat. to tyle co miałem do powiedzenia.
Może wreszcie Policja ruszy z magazynu to, czym chwaliła się już pół roku temu, czyli właśnie wideoradar i zamontuje to cudo, zanim zarośnie trawą. W Olsztynie działa taki już od dwóch tygodni na jednej z ulic (takiej olsztyńskiej Płk. Dąbka), co znacznie poprawiło bezpieczeństwo oraz radykalnie zmniejszyło szybkość poruszających się tam samochodów. Tylko oni tak długo się nie chwalili, ale działali.