UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pogadamy, temat ucichnie, a wszystko zacznie się na nowa za jakiś czas. Mamy nowe(?) władze Elbląga - niech się nasi radni wykażą i rozwiążą NASZ problem. No, chyba, że ONI mają ważniejsze sprawy...

elblążanin

Anuluj