UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Umieścić w Elblągu fotoradary,kamery,zapory na drogach a zwolnić policjantów bo i tak nie ma ich na drogach, po co więc im płacić.

xxx

Anuluj