UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Umieścić w Elblągu fotoradary,kamery,zapory na drogach a zwolnić policjantów bo i tak nie ma ich na drogach, po co więc im płacić.
xxx
Umieścić w Elblągu fotoradary,kamery,zapory na drogach a zwolnić policjantów bo i tak nie ma ich na drogach, po co więc im płacić.
xxx