UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
uważam ,że to kierowcy autobusów stanowią największe zagrożenie na drodze ciągle wymuszają pierszeństwo a to co się stało to ja wiem najlepiej i nie wypisujcie bzdur na mój temat. to tyle co miałem do powiedzenia.