UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brak wypowiedzi Policji w tej dyskusji z pewnościa jest odczuwalny (choć "czat lub telefoniczny ring" w Vectrze to raczej TechUtopia). Popieram ideę gostka, który podpisał się moim nickiem, ale czytelniej będzie, gdy będziemy używać różniących się podpisów...
mieszkaniec