UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Może wreszcie Policja ruszy z magazynu to, czym chwaliła się już pół roku temu, czyli właśnie wideoradar i zamontuje to cudo, zanim zarośnie trawą. W Olsztynie działa taki już od dwóch tygodni na jednej z ulic (takiej olsztyńskiej Płk. Dąbka), co znacznie poprawiło bezpieczeństwo oraz radykalnie zmniejszyło szybkość poruszających się tam samochodów. Tylko oni tak długo się nie chwalili, ale działali.
P.