UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może wreszcie Policja ruszy z magazynu to, czym chwaliła się już pół roku temu, czyli właśnie wideoradar i zamontuje to cudo, zanim zarośnie trawą. W Olsztynie działa taki już od dwóch tygodni na jednej z ulic (takiej olsztyńskiej Płk. Dąbka), co znacznie poprawiło bezpieczeństwo oraz radykalnie zmniejszyło szybkość poruszających się tam samochodów. Tylko oni tak długo się nie chwalili, ale działali.

P.

Anuluj