UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czytam sobie wasze zdania na temat w/w wypadku i dochodzę do wniosku , że oprócz ofiary wypadku poszkodowaną jest elbląska policja , która w godz.pracy nie może wam drodzy elblążanie odpowiedzieć.W GODZ.PRACY NIE WOLNO KOŻYSTAĆ Z INTERNETU a zwłaszcza jeżeli jest się na służbie.Może zorganizować czat lub telefoniczny ring w Vectrze "Elblążanie vs policja". Co wy na to (ci na służbie niech po służbie się wypowiedzą)?
mieszkaniec