53
17.11.2002

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I wy gadacie czesto ,ze to motocyklisci szaleja a w elblagu jest mnie wypatkow motocyklowych niz samochodowych na pewno jechal w tym samochodziku jakis dresij z lysa glowa czym chcial za szpanowac tego nie wiem lecz wiem ze pomylil kiosk z stacja benzynowa moze ze stacja Bp (przeciez taki sam kolorek nie??)pozdrowienia dla wszystkim motocyklistow i dla skuterowcow trzymajmy sie razem :)))
AEROX (2002.11.17)

info

0  
  0
szkoda takiego samochodziku
saD (2002.11.17)

info

0  
  0
To nie był łysy dresiarz tylko "normalny" łysiejący facet. No tak sAD, załużmy ze tego samochodu nie zniosłoby tak za chodnik i "jechałby" cały czas po chodniku przez powiedzmy 100 metrów, wtedy też szkoda by było samochodziku bo był taki ładny a teraz cały ubrudzony we krwi, no i weź tu wydaj kase na myjnie. Życie to nie Carmageddon, a jeśli masz inne zdanie, a widać ze chyba masz, to wbiegnij se na tory lub autostrade, a no teraz to wystarczy wbiec na pierwszą lepszą ulicę.
Tomlsv (2002.11.18)

info

0  
  0
Chciałbym zwrócić uwagę na miejsce, gdzie zdarzył się wypadek nota bene nie pierwszy i nie ostatni. Jest to przejście dla pieszych przez ulicę Płk Dąbka w okolicach ulic Gwiezdna - Karowa. Na przejściu NIE ma sygnalizacji świetlnej, a z obu stron znajdują się długie kilkuset metrowe proste odcinki drogi. Nie ma żadnych znaków ograniczenia prędkości i zdecydowana większość kierowców rozwija nadmierną prędkość, czego skutkiem średnio raz na dwa miesiące zostaje na tym przejściu trafiony losowo jaskiś pieszy. Przejście znajduje się blisko Szkoły Podstawowej Nr 19 w związku z tym przechodzi przez nie duża ilość dzieci, które z natury żeczy są mniej roztropne niż dorośli. Zdajmy sobie sprawę, że TO PRZEJŚCIE STANOWI ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA!!! Moim zdaniem (mieszkam w okolicy tego przejścia) władze miejskie oraz policja powinny natychmiast coś zrobić z tym przejściem: 1. Natychmiast zamknąć, co jest rozwiązaniem najbezpieczniejszym (około 60 m dalej w okolicach ul Brzozowej jest przejście z sygnalizacją świetlną), 2. Ustawić na przejściu sygnalizację świetlną i ograniczyć prędkość licząc na rozsądek kierowców (jest to co najmniej wątpliwe). 3. Postawić kamerę połączoną z radarem, ogłosić ten fakt za pomocą oznakowania i po kolei eliminować kandydatów na zabójców. W imieniu mieszkańców okolicznych domów liczę na zdrowy rozsądek policji orazwładz miasta. A nawiasem mówiąc (odnoszę się do opinii większości moich przedmówców) pragnę zwrócić uwagę, że jaja to można robić z innych rzeczy a nie z poważnych.
Ik (2002.11.18)

info

0  
  0
Takich piratów drogowych powino sie kastrowac bo danich samochód to przedłużenie ........ i szpan
(2002.11.18)

info

0  
  0
no to laska dostanie niezle odszkodowanie
xyz (2002.11.18)

info

0  
  0
Guzik a nie odszkodowanie!!! Moge sie zalozyc, ze skonczy sie na umorzeniu sprawy ze wzgledu na "znikoma szkodliwosc spoleczna czynu" a sprawca tego wydarzenia dostanie conajwyzej 300 zlotych na dom dziecka, czyli wiecej nizby zaplacil mandatu. Wiem co mowie! W elblaskich sadach nie liczy sie ofiara i sprawiedliwosc, tylko to kto komu wiecej kasy da - ten wygra. Przeczytajcie: http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=3520&id_dz=5 W tamtym wypadku tak sie sprawa skonczyla, chociaz do konca zycia mam niesprawna prawa dlon, a sprawca smieje mi sie bezczelnie w twarz mijajac mnie na chodniku.
voo (2002.11.18)

info

0  
  0
Ja mam inna koncepcje na zapanowanie porzadku drogowego w Elblagu. Moim zdaniem powinny byc karane osoby szalejace na drodze, jak i ci , ktorzy ich do tego zmuszaja. Jak widze przede mna samochod, ktory rusza z pod swiatel w taki sposob ,ze jakbym ruszyl z 4-go biegu to by mi nie uciekl,to mnie krew zalewa. W takich momentach majac okazje odreagowania oszolomy szaleja na szybszych odcinkach. Ja przyznam ,ze z trudem sie opanuwuje.Czemu??? nie wszyscy ludzie w miescie prowadza tak pasywny tryb zycia, ze maja tyle czasu by pozwolic sobie na wczesniejszy o 30 minut wyjazd. Wiec mysle, ze jak ludzie beda jezdzic zdecydowaniej,to bedzie w miescie mniej awanturniczych zachowan oraz zdeterminowanych rajdowcow.
mieszkaniec20 (2002.11.18)

info

0  
  0
mieszkaniec20: jestes niezorganizowany i nie umiesz przewidywac oprocz tego twoje koncepcje sa dennie glupie wiec ...
nie kce mi sie (2002.11.18)

info

0  
  0
Na miejsce wypadku przyjechało około 10 policjantów.Czy doszło by do wypadku gdyby w tym czasie każdemu dać radar i rozmieścić ich na ulicach Elbląga.Gwarantuję , że po miesiącu codziennej-24 godz. takiej akcji Elbląg byłby miastem prawa i pożądku . Nie oglądalibyśmy takich zdjęć i nie byłoby ofiar.Nie zadawajcie pytań na stronach internetu , czy pogorszy się nasza policja po odejściu byłego komendanta ? Wtedy i teraz nie było jej WIDAĆ na ulicach.Czy jeszcze trzeba kilku śmiertelnych ofiar , aby KTOŚ zaczął egzekwować przestrzeganie prawa w tym bezprawnym na dzień dzisiejszy mieście.
elbląg (2002.11.18)

info

0  
  0