UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brak wypowiedzi Policji w tej dyskusji z pewnościa jest odczuwalny (choć "czat lub telefoniczny ring" w Vectrze to raczej TechUtopia). Popieram ideę gostka, który podpisał się moim nickiem, ale czytelniej będzie, gdy będziemy używać różniących się podpisów...
mieszkaniec