UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brak wypowiedzi Policji w tej dyskusji z pewnościa jest odczuwalny (choć "czat lub telefoniczny ring" w Vectrze to raczej TechUtopia). Popieram ideę gostka, który podpisał się moim nickiem, ale czytelniej będzie, gdy będziemy używać różniących się podpisów...

mieszkaniec

Anuluj