UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie był łysy dresiarz tylko "normalny" łysiejący facet. No tak sAD, załużmy ze tego samochodu nie zniosłoby tak za chodnik i "jechałby" cały czas po chodniku przez powiedzmy 100 metrów, wtedy też szkoda by było samochodziku bo był taki ładny a teraz cały ubrudzony we krwi, no i weź tu wydaj kase na myjnie. Życie to nie Carmageddon, a jeśli masz inne zdanie, a widać ze chyba masz, to wbiegnij se na tory lub autostrade, a no teraz to wystarczy wbiec na pierwszą lepszą ulicę.

Tomlsv