UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Guzik a nie odszkodowanie!!! Moge sie zalozyc, ze skonczy sie na umorzeniu sprawy ze wzgledu na "znikoma szkodliwosc spoleczna czynu" a sprawca tego wydarzenia dostanie conajwyzej 300 zlotych na dom dziecka, czyli wiecej nizby zaplacil mandatu. Wiem co mowie! W elblaskich sadach nie liczy sie ofiara i sprawiedliwosc, tylko to kto komu wiecej kasy da - ten wygra. Przeczytajcie: http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=3520&id_dz=5 W tamtym wypadku tak sie sprawa skonczyla, chociaz do konca zycia mam niesprawna prawa dlon, a sprawca smieje mi sie bezczelnie w twarz mijajac mnie na chodniku.

voo