UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I wy gadacie czesto ,ze to motocyklisci szaleja a w elblagu jest mnie wypatkow motocyklowych niz samochodowych na pewno jechal w tym samochodziku jakis dresij z lysa glowa czym chcial za szpanowac tego nie wiem lecz wiem ze pomylil kiosk z stacja benzynowa moze ze stacja Bp (przeciez taki sam kolorek nie??)pozdrowienia dla wszystkim motocyklistow i dla skuterowcow trzymajmy sie razem :)))
AEROX