UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I wy gadacie czesto ,ze to motocyklisci szaleja a w elblagu jest mnie wypatkow motocyklowych niz samochodowych na pewno jechal w tym samochodziku jakis dresij z lysa glowa czym chcial za szpanowac tego nie wiem lecz wiem ze pomylil kiosk z stacja benzynowa moze ze stacja Bp (przeciez taki sam kolorek nie??)pozdrowienia dla wszystkim motocyklistow i dla skuterowcow trzymajmy sie razem :)))

AEROX

Anuluj