UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na miejsce wypadku przyjechało około 10 policjantów.Czy doszło by do wypadku gdyby w tym czasie każdemu dać radar i rozmieścić ich na ulicach Elbląga.Gwarantuję , że po miesiącu codziennej-24 godz. takiej akcji Elbląg byłby miastem prawa i pożądku . Nie oglądalibyśmy takich zdjęć i nie byłoby ofiar.Nie zadawajcie pytań na stronach internetu , czy pogorszy się nasza policja po odejściu byłego komendanta ? Wtedy i teraz nie było jej WIDAĆ na ulicach.Czy jeszcze trzeba kilku śmiertelnych ofiar , aby KTOŚ zaczął egzekwować przestrzeganie prawa w tym bezprawnym na dzień dzisiejszy mieście.

elbląg