UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja mam inna koncepcje na zapanowanie porzadku drogowego w Elblagu. Moim zdaniem powinny byc karane osoby szalejace na drodze, jak i ci , ktorzy ich do tego zmuszaja. Jak widze przede mna samochod, ktory rusza z pod swiatel w taki sposob ,ze jakbym ruszyl z 4-go biegu to by mi nie uciekl,to mnie krew zalewa. W takich momentach majac okazje odreagowania oszolomy szaleja na szybszych odcinkach. Ja przyznam ,ze z trudem sie opanuwuje.Czemu??? nie wszyscy ludzie w miescie prowadza tak pasywny tryb zycia, ze maja tyle czasu by pozwolic sobie na wczesniejszy o 30 minut wyjazd. Wiec mysle, ze jak ludzie beda jezdzic zdecydowaniej,to bedzie w miescie mniej awanturniczych zachowan oraz zdeterminowanych rajdowcow.

mieszkaniec20

Anuluj