53
17.11.2002

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
...a moim zdaniem to on wjechał zatankować!
Dresik (2002.11.17)

info

0  
  0
Dresik ty jesteś po.............ny
garniturek (2002.11.17)

info

0  
  0
a moim zdaniem pocałujcie mnie w dupe
Rodman (2002.11.17)

info

0  
  0
Rodman jesteś albo niedorozwinięty umysłowo, albo zwyczajnie głupi!
Adam (2002.11.17)

info

0  
  0
Naprawde nie wiem z czego wY sie tak cieszycie! Tam na chodniku mógł być każdy z wAS lub z wASZEJ rodziny, przyjaciół, wtedy by wAM zrzędły miny, po tym co widziałem to sądze ze ta dziewczyna miała naprawdę duze szczęście że przeżyła. Facet wpadł w poślizg na niemalze prostej drodze, a ten kiosk to dosłownie przestawił, kiosk nie stał już na swoim dawnym miejscu. Jak możecie sie śmiać gdy tacy debile "jeżdżą" po mieście? To nic ,że spokojnie spacerujecie sobie po chodniku! A jeszcze jakaś baba dała temu kierowcy kilka pomarańczy mówiąc: "niech pan to zje, moja córka miała wypadek, więc wiem jak pan sie czuje" , mogła to powiedzieć tej 22letniej dziewczynie!
Tomlsv (2002.11.17)

info

0  
  0
Zgadzam się z tobą Tomlsv. Widziałem tą sytuację na własne oczy. To wyglądało jak koszmar. Ta dziewczyna to tym uderzeniu przeleciała jakieś 15 m. Dobrze że przeżyła. Życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia, a temu łysemu palantowi powinni zabrać prawojady do końca życia. Całe szczęście (w tym nieszczęściu) że nie było więcej ofiar. Dobrze że nikt więcej nie znalazł się na "drodze" tego samochodu a mógł to być każdy.
rotary (2002.11.17)

info

0  
  0
Co za "idioci" siedzą za kólkami swoich pięknych furek.Każdy z nich myśli że jest kierowcą rajdowym i może sobie śmigać po Elblągu jak po torze.Takim to tylko prawka zabrać.A koleś który spowodował ten wypadek to powinien pójść do więzienia na kilka lat.To by go oduczyło takiej jazdy,a znając życie dostanie w nawiasach.Autko sobie kupi nowe bo miał na 100% AC i będzie dalej szalał swoją furą. Dlaczeog tacy ludzie jeżdzą po Elblągu.Tam na miejscu tej dziewczyny mógł stać każdy.Nawet tego kolesia dziewczyna, żona, matka czy ktoś kto jest mu bliski.Dlaczego to sie staje nagmiinne w Elblągu taka jazda.Powinno się takim ludziom dać super autka i wypuścić ich na ulice aby się wzajemnie pozabijali.Byłoby bezpieczniej dla przechodniów i innych użytkowników ruchu.Pozdrowienia dla dziewczyny,która stała się ofiarą przestępcy. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia.Pieszy i rowerzysta
SsOwL (2002.11.17)

info

0  
  0
nie rozumiem co w tym śmiesznego!!byłam świadkiem tego wypadku i jestem w szoku! to było naprawdę straszne........ :(
ally mc beal (2002.11.17)

info

0  
  0
a moim zdaniem to jest jak w tym powiedzeniu "ciri bi ciri ba,kiosk był i ni ma"!Natomiast jest jeszcze wiele terrorystów co to mają dużą kasę.Kupują sobie fury i do kompletu prawojazdy,strzygą te swoje zakute łby i szpanują b.szybko jeżdząc po mieście. Nasuwa się pytanie - gdzie jest pan z drogówki z fotoradarem?
??? (2002.11.17)

info

0  
  0
TAKICH kierowcow powinni zamykac w areszcie do sprawy - zeby nauczyli sie pokory. Sam mialem wypadek - taki DEBIL wjechal w grupe motocyklistow na rondzie tez NISSANEM
PREZES (2002.11.17)

info

0  
  0