A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy po karnych czy nie ja i tak kocham cie. Olimpia na zawsze.
Do: Znafca. Poziom wysoki, pamietaj o tym, że w pierwszej połowie Warta prawie nieistniała i to Olimpia miała przewage. Spokojnie, dopiero drużyna zaczyna sie zgrywać. Wy to juz chcielibyscie w kazdym meczu grac jak Barcelona i wygrywac z kazdym. .Brawo ZKS !
A powiedzcie mi kibice- można się na taki mecz z dzidziulkiem udać bez strachu, że trzoda na trybunach? Pozdrawiam- mama dziesięciolatka.
mamo dziudziulka, o ile masz karte kibica to tak, bo pamietaj ze bez niej nie wejdziesz a celem kart kibica bylo wyeliminowanie huliganstwa i napewno w jakims stopniu jest teraz spokojniej, nadal sie leja ale juz nie na trybunach; ) pozdro. ZKS królem jest.
Mamo- spoko z dzieckiem można wpaść- tylko się potem nie zdziw jak dziecko w domu zawoła MAMO!!!!! ty powiesz CO????A ono TY K>U>R>W>>O bo tak cały stadion wczoraj krzyczał na jednego z piłkarzy zamiast MAMO było tylko jego nazwisko:)
do dziecka mówi się Słucham synku/córuś, a nie co. Tak tłumoki mówią :)
Mamo dzidziulka, ja chodzę ze swoim niespełna 5 letnim synem od 2 lat na Mecze Olimpii. Wulgaryzmów, tak na boisku jak i w ogóle w życiu, nie da się wyeliminować. Wśród 1500 ludzi znajdzie się 10% idiotów, prostaków, chamów, frustratów i zwyczajnych imbecyli. .. a to 150 gardeł-więc czasem (CZASEM!!) da się słyszeć bluzgi. .. Trzeba tylko dziecku wytłumaczyć że wszystkie te słowa nie należą do słownika ludzi reprezentujących poziom wyższy od orangutana. .:) (dobra dobra, każdemu bluzg czasem wyjdzie z gardła-sęk w tym by wiedzieć kiedy, komu i co "wrzucić")pozdrawiam i zapraszam-na sektor rodzinny :)
wulgaryzmy towarzysza nam w zyciu codziennym wiec nie dramatyzujcie
Komu towarzyszą to towarzyszą, więc nie generalizujmy.
Jedno Pytanie ilu wuchowanków gra w tej wIELJKIEJ Olimpi jak skończy się sponsoria to bedzie taki cuk że w klasie XYZ nie będzie miejsca a z gwiazdorów tylko plakietki zostana który mądry iwenstor inwestuje w sponsoring to totalny analfabetyzm finansowy