UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do: Znafca. Poziom wysoki, pamietaj o tym, że w pierwszej połowie Warta prawie nieistniała i to Olimpia miała przewage. Spokojnie, dopiero drużyna zaczyna sie zgrywać. Wy to juz chcielibyscie w kazdym meczu grac jak Barcelona i wygrywac z kazdym. .Brawo ZKS !