UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mamo- spoko z dzieckiem można wpaść- tylko się potem nie zdziw jak dziecko w domu zawoła MAMO!!!!! ty powiesz CO????A ono TY K>U>R>W>>O bo tak cały stadion wczoraj krzyczał na jednego z piłkarzy zamiast MAMO było tylko jego nazwisko:)


Anuluj