UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedno Pytanie ilu wuchowanków gra w tej wIELJKIEJ Olimpi jak skończy się sponsoria to bedzie taki cuk że w klasie XYZ nie będzie miejsca a z gwiazdorów tylko plakietki zostana który mądry iwenstor inwestuje w sponsoring to totalny analfabetyzm finansowy


Anuluj