UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedno Pytanie ilu wuchowanków gra w tej wIELJKIEJ Olimpi jak skończy się sponsoria to bedzie taki cuk że w klasie XYZ nie będzie miejsca a z gwiazdorów tylko plakietki zostana który mądry iwenstor inwestuje w sponsoring to totalny analfabetyzm finansowy