UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A powiedzcie mi kibice- można się na taki mecz z dzidziulkiem udać bez strachu, że trzoda na trybunach? Pozdrawiam- mama dziesięciolatka.


Anuluj