UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A powiedzcie mi kibice- można się na taki mecz z dzidziulkiem udać bez strachu, że trzoda na trybunach? Pozdrawiam- mama dziesięciolatka.
A powiedzcie mi kibice- można się na taki mecz z dzidziulkiem udać bez strachu, że trzoda na trybunach? Pozdrawiam- mama dziesięciolatka.