UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jedno Pytanie ilu wuchowanków gra w tej wIELJKIEJ Olimpi jak skończy się sponsoria to bedzie taki cuk że w klasie XYZ nie będzie miejsca a z gwiazdorów tylko plakietki zostana który mądry iwenstor inwestuje w sponsoring to totalny analfabetyzm finansowy