UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jedno Pytanie ilu wuchowanków gra w tej wIELJKIEJ Olimpi jak skończy się sponsoria to bedzie taki cuk że w klasie XYZ nie będzie miejsca a z gwiazdorów tylko plakietki zostana który mądry iwenstor inwestuje w sponsoring to totalny analfabetyzm finansowy