UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do: Znafca. Poziom wysoki, pamietaj o tym, że w pierwszej połowie Warta prawie nieistniała i to Olimpia miała przewage. Spokojnie, dopiero drużyna zaczyna sie zgrywać. Wy to juz chcielibyscie w kazdym meczu grac jak Barcelona i wygrywac z kazdym. .Brawo ZKS !