UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

mamo dziudziulka, o ile masz karte kibica to tak, bo pamietaj ze bez niej nie wejdziesz a celem kart kibica bylo wyeliminowanie huliganstwa i napewno w jakims stopniu jest teraz spokojniej, nadal sie leja ale juz nie na trybunach; ) pozdro. ZKS królem jest.

normalny kolo