UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mamo dzidziulka, ja chodzę ze swoim niespełna 5 letnim synem od 2 lat na Mecze Olimpii. Wulgaryzmów, tak na boisku jak i w ogóle w życiu, nie da się wyeliminować. Wśród 1500 ludzi znajdzie się 10% idiotów, prostaków, chamów, frustratów i zwyczajnych imbecyli. .. a to 150 gardeł-więc czasem (CZASEM!!) da się słyszeć bluzgi. .. Trzeba tylko dziecku wytłumaczyć że wszystkie te słowa nie należą do słownika ludzi reprezentujących poziom wyższy od orangutana. .:) (dobra dobra, każdemu bluzg czasem wyjdzie z gardła-sęk w tym by wiedzieć kiedy, komu i co "wrzucić")pozdrawiam i zapraszam-na sektor rodzinny :)

jądruś kiełbaska