A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
tobie moze nie towarzysza bos ty towarzysz z POlszy gamoniu
Mam pytanie do tego cwoka powyzej. Opowiedz mi znawco ilu wychowankow gra w Wisle Krakow, Legii Warszawa, w Lechu Poznan, w Lechii Gdansk, Realu Madryt, FC Barcelonie itd
http://www.arka-tv.pl/konferencja-przed-meczem-z-olimpi%C4%85-e
do tego wyzej - powiedz mi ktory wychowanek nadaje sie do gry w Olimpii ????? oczywiscie nic nie odpiszesz bo takiego nie ma :D
Rasiaka kupcie, wraca do kraju -takie drewno akurat dla was, "gwiazdorzy"!
to jest pierwsza runda rozgrywek-wynik mizerny -dostaniemy nie długo mocne lanie a szkoda ale taka jest piłka.