26
18.08.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tobie moze nie towarzysza bos ty towarzysz z POlszy gamoniu
(2011.08.18)

info

0  
  0
Mam pytanie do tego cwoka powyzej. Opowiedz mi znawco ilu wychowankow gra w Wisle Krakow, Legii Warszawa, w Lechu Poznan, w Lechii Gdansk, Realu Madryt, FC Barcelonie itd
(2011.08.19)

info

0  
  0
http://www.arka-tv.pl/konferencja-przed-meczem-z-olimpi%C4%85-e
(2011.08.19)

info

0  
  0
do tego wyzej - powiedz mi ktory wychowanek nadaje sie do gry w Olimpii ????? oczywiscie nic nie odpiszesz bo takiego nie ma :D
hfgd (2011.08.19)

info

0  
  0
Rasiaka kupcie, wraca do kraju -takie drewno akurat dla was, "gwiazdorzy"!
(2011.08.20)

info

0  
  0
to jest pierwsza runda rozgrywek-wynik mizerny -dostaniemy nie długo mocne lanie a szkoda ale taka jest piłka.
KIBIC OLIMPI (2011.08.21)

info

0  
  0