Zderzenie dwóch pojazdów

22
03.06.2011
Zderzenie dwóch pojazdów
(fot. Witold Sadowski)
Dziś (3 czerwca) około godz. 15.20 na drodze Jegłownik - Gronowo Elbląskie kilkaset metrów od przejazdu kolejowego doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Trzy ranne osoby pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana przez dwie godziny. Zobacz więcej zdjęć.
Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu policjanci kierujący toyotą avensis obywatel Niemiec wyjeżdżając z polnej drogi nie zachował ostrożności i wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony Jegłownika kierowcy mercedesa. Mimo ostrego hamowania mercedes z impetem uderzył w bok toyoty. Całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Trzy osoby podróżujące mercedesem karetka pogotowia ratunkowego zabrała do szpitala na badania.
   [fotoc]
   Toyotą podróżowało niemieckie małżeństwo. Nie odnieśli oni żadnych obrażeń - pomogły im w tym z pewnością poduszki powietrzne, które zadziałały w odpowiednim momencie. Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiły się służby ratownicze. Swoje czynności wykonywał również policyjny technik.
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
za tydzień niemieckie auto obok rynku w elblągu jako bezwypadkowe za pół ceny! :D
(2011.06.03)

info

0  
  0
No to Niemcy będą mieć niezapomniane wspomnienia z wizyty w Polsce. Bliskie spotkanie ze starym Mercem ikoną Niemieckiej myśli technicznej.
Mazda (2011.06.03)

info

0  
  0
chyba twoje
(2011.06.03)

info

0  
  0
A kierowca merca wywalił barana w szybę. ..
hamster (2011.06.03)

info

0  
  0
Na zdjęciu nr 1 widać, jak wyglądaja pobocza. Trzeba sporo wyjechać, aby zobaczyc co dzieje sie na drodze głównej. Cała ta droga z Jegłownika do Gronowa to jedna wielka pomyłka. Latem żle, zimą tragicznie.
zielonka (2011.06.03)

info

0  
  0
jakim cudem ta stara padlina zostala dopuszczona do ruchu? masakra
yataman (2011.06.03)

info

0  
  0
yataman, pewnie ty głąbie jeżdzisz wigry 3
chcesz w jape? (2011.06.03)

info

0  
  0
jak kolega zielonka pisał, pobocza niewykoszone, pnie drzew obrosniete, zima znow tragicznie, no ale nasza gmina i nasz wojt jak to w polsce w rzadzie, nic sie nie dzieje jest ok, a zmienic kontrakt a obsluge tej drogi a nie podpisuja po ukladach wciaz z tym samym cepem co nic nie robi z ta droga zima
(2011.06.03)

info

0  
  0
niemiec japońskim samochodem. .pewnie do dzis kręci mu sie łezka jak wspomina jak to dziadek z japończykami świat podbijał. Mercem pewnie jechał jakiś rzyżak z Malborka. Jaki ten świat mały. .. Wszystko jeden chj
tomeg (2011.06.03)

info

0  
  0
Chciał bym tylko nadmienić ze pojazdy same się nie zderzają :)
Zeb Mackaine (2011.06.03)

info

0  
  0