UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak kolega zielonka pisał, pobocza niewykoszone, pnie drzew obrosniete, zima znow tragicznie, no ale nasza gmina i nasz wojt jak to w polsce w rzadzie, nic sie nie dzieje jest ok, a zmienic kontrakt a obsluge tej drogi a nie podpisuja po ukladach wciaz z tym samym cepem co nic nie robi z ta droga zima