UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak kolega zielonka pisał, pobocza niewykoszone, pnie drzew obrosniete, zima znow tragicznie, no ale nasza gmina i nasz wojt jak to w polsce w rzadzie, nic sie nie dzieje jest ok, a zmienic kontrakt a obsluge tej drogi a nie podpisuja po ukladach wciaz z tym samym cepem co nic nie robi z ta droga zima