UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na zdjęciu nr 1 widać, jak wyglądaja pobocza. Trzeba sporo wyjechać, aby zobaczyc co dzieje sie na drodze głównej. Cała ta droga z Jegłownika do Gronowa to jedna wielka pomyłka. Latem żle, zimą tragicznie.
zielonka