22
03.06.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niemiec za młodu szalał tutaj czołgiem to myśli że teraz też może.
vgkj (2011.06.03)

info

0  
  0
chcialbys glabie jezdzic tym czym ja:) ale coz kazdy ma prawo marzyc, marzenia sa dla kazdego drogi kolego
yataman (2011.06.03)

info

0  
  0
Jak by mercedes jechał spokojnie to by tego nie było ukarać trupa mercedesa
mieszkaniec gronowa (2011.06.03)

info

0  
  0
Moim zdaniem kierowca Merca też jest częściowo współwinny, na ostatnim zdjęciu widać jego ślady hamowania- CZEMU ZAPIERNICZAŁ ŚRODKIEM JEZDNI!!!.
Spec (2011.06.04)

info

0  
  0
Yataman masz absolutną rację trzeba sprawdzic kto i kiedy dopuscił tego Merca do ruchu.
(2011.06.04)

info

0  
  0
Merc-złom powinien dawno być na złomowisku i nie byłoby problemu.
ali (2011.06.04)

info

0  
  0
Yataman czy ty się wypinasz?
retry (2011.06.04)

info

0  
  0
jatamen-znawca. loda. z. połykiem jezdzisz pewnie najwyzej buciorkiem bo naweet zeby smigac miejskim to kase "nada"miec pozdrawiam KamilEK
wanda z wupert..... (2011.06.05)

info

0  
  0
20-stoletnie merce sa lepsze niz jakies japonskie czy chinskie padaki z salonu badz jakies seaty czy toyoty hehe
wanda :) (2011.06.05)

info

0  
  0
Co Ty Wanda możesz wiedzieć 20 lat merc bał bym się wsiąść Ty to jedynie możesz wypowiedzieć się na temat garów w kuchni
(2011.06.05)

info

0  
  0