A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niemiec za młodu szalał tutaj czołgiem to myśli że teraz też może.
chcialbys glabie jezdzic tym czym ja:) ale coz kazdy ma prawo marzyc, marzenia sa dla kazdego drogi kolego
Jak by mercedes jechał spokojnie to by tego nie było ukarać trupa mercedesa
Moim zdaniem kierowca Merca też jest częściowo współwinny, na ostatnim zdjęciu widać jego ślady hamowania- CZEMU ZAPIERNICZAŁ ŚRODKIEM JEZDNI!!!.
Yataman masz absolutną rację trzeba sprawdzic kto i kiedy dopuscił tego Merca do ruchu.
Merc-złom powinien dawno być na złomowisku i nie byłoby problemu.
Yataman czy ty się wypinasz?
jatamen-znawca. loda. z. połykiem jezdzisz pewnie najwyzej buciorkiem bo naweet zeby smigac miejskim to kase "nada"miec pozdrawiam KamilEK
20-stoletnie merce sa lepsze niz jakies japonskie czy chinskie padaki z salonu badz jakies seaty czy toyoty hehe
Co Ty Wanda możesz wiedzieć 20 lat merc bał bym się wsiąść Ty to jedynie możesz wypowiedzieć się na temat garów w kuchni