UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na zdjęciu nr 1 widać, jak wyglądaja pobocza. Trzeba sporo wyjechać, aby zobaczyc co dzieje sie na drodze głównej. Cała ta droga z Jegłownika do Gronowa to jedna wielka pomyłka. Latem żle, zimą tragicznie.

zielonka