UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

niemiec japońskim samochodem. .pewnie do dzis kręci mu sie łezka jak wspomina jak to dziadek z japończykami świat podbijał. Mercem pewnie jechał jakiś rzyżak z Malborka. Jaki ten świat mały. .. Wszystko jeden chj

tomeg