UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niemiec japońskim samochodem. .pewnie do dzis kręci mu sie łezka jak wspomina jak to dziadek z japończykami świat podbijał. Mercem pewnie jechał jakiś rzyżak z Malborka. Jaki ten świat mały. .. Wszystko jeden chj

tomeg

Anuluj