UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niemiec japońskim samochodem. .pewnie do dzis kręci mu sie łezka jak wspomina jak to dziadek z japończykami świat podbijał. Mercem pewnie jechał jakiś rzyżak z Malborka. Jaki ten świat mały. .. Wszystko jeden chj
tomeg