UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Tak myślę: Lecz sie chłopczyno psychicznie lecz!Smoleńsk było minęło. Czas zapomnieć. Zycie toczy sie dalej. To było rok temu. Ile niewinnych osób ginie, jakoś nie wspomiona sie o nich. KONIEC TEGO CYRKU

CYRK SMOLENSKI