UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A nie mówiłem !?Ruskie fałszują fakty !w NOCY PODMIENIONO TABLICĘ W SMOLEŃSKU, bo ta nasza, polska tablicas, przywieżiona z Polski, miała nier wyodny napis.
Tak myślę...
A nie mówiłem !?Ruskie fałszują fakty !w NOCY PODMIENIONO TABLICĘ W SMOLEŃSKU, bo ta nasza, polska tablicas, przywieżiona z Polski, miała nier wyodny napis.
Tak myślę...