UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A nie mówiłem !?Ruskie fałszują fakty !w NOCY PODMIENIONO TABLICĘ W SMOLEŃSKU, bo ta nasza, polska tablicas, przywieżiona z Polski, miała nier wyodny napis.

Tak myślę...

Anuluj