UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Tak myślę: Lecz sie chłopczyno psychicznie lecz!Smoleńsk było minęło. Czas zapomnieć. Zycie toczy sie dalej. To było rok temu. Ile niewinnych osób ginie, jakoś nie wspomiona sie o nich. KONIEC TEGO CYRKU

CYRK SMOLENSKI

Anuluj