50
08.04.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kapitan z okrętu schodzi ostatni lub idzie razem z nim na dno, tak czy nie ?
Szczery (2011.04.08)

info

0  
  0
ważne że info o spotkaniu zawsze jest po a nie przed. Gratki, dla naszych mediów.
(2011.04.08)

info

0  
  0
No dokładnie niewlasciwy czlowiek na nie wlasciwym miejscu, kto ja tam wybrał? Chyba tatus chcial zeby coreczke zobaczyli.
obiektyw (2011.04.08)

info

0  
  0
Zgonione na siłę szklolne sztandary. Rozkaz wydany kompanii wojskowej i orkiestrze. Zlot tych, którzy jeszcze żadnej wiązanki nie kupili za własne pieniądze i gar4stka zwykłych obywateli. Madal należy się fotoreporterowi że nie pokazał tej "frekfencji". Jestem stary i nie pamiętam po co Polskie wojsko w 20 roku pchało się pod Moskwę za aprobatą kościoła ? I to 3 lata po odzyskaniu niepodległości.
ZBOwidz (2011.04.08)

info

0  
  0
Info było - http://www.portel.pl/artykul.php3?i=48998 - nie chce Ci się czytać wszystkiego więc się nie czepiaj.
doinformowany :) (2011.04.08)

info

0  
  0
Tusk obchodził uroczystości katyńskie 7 kwietnia, Prezydent Polski śp. Lech Kaczyński 10 kwietnia a nasze urzędasy 8 kwietnia. Mam pytanie w jakim dniu kwietnia te uroczystości powinny być obchodzone bo kompletnie się w tym pogubiłem. A tak z drugiej strony dlaczego nikt na tej stronie nie zamieścił żadnej informacji że takie obchody będą tego to a tego dnia na cmentarzu Agrykola. A możne komuś zależało aby nikt tam nie przyszedł.
agrykola (2011.04.08)

info

0  
  0
Nasze straty są takie jak Katyń znane i obchodzone. Ale nikt się nie zająknie nad pomordowanymi na Kresach. Liczba ofiar UPA przekracza 200 000 ludzi, często rozrąbywanych przez sąsiadów. .. .. jakoś nikt się nie zająknie iż na kurhanach mogił bezimiennych pasą się nadal krowy. .. bez krzyża, pamięci. Stojąc pod tą brzozą pomyślcie i o Nich. Każde życie jest tak samo ważne, czy to dostojnika z samolotu, czy zwykłego małego dziecka wiejskiego rozprutego na płocie. To okrutne iż w imię piłki kopanej nie pamiętają. ..
klm (2011.04.08)

info

0  
  0
Prawda.
Chochoł Wyspiańskiego. (2011.04.08)

info

0  
  0
Bohaterowie z Katynia. Nie obronili Polski w 1939 roku. W znacznej części poszli do niewoli bez walki. Dali się zarżnąć jak owce prowadzone na rzeź. Jeszcze kilka pokoleń takich bohaterów a Polska przestanie istnieć.
Mlodyy (2011.04.08)

info

0  
  0
Większość z was pseudo młodzieży facetów by nie wystała tyle co ona. Nie jeden twardziel już padał blady
(2011.04.08)

info

0  
  0